מה זה פרונט אנד

כותב: משה שחם, תאריך: 07.05.18

פרונט אנד הוא החלק במערכת שהמשתמש רואה ומנהל איתו אינטרקציה ישירות. הבסיס של תהליך הפרונט אנד מורכב מהשפות HTML, JS, CSS. HTML –"הברזלים" של הפרונט אנד. CSS – הסטייל של הHtml. הCSS קובע את הפונטים, הצבעים, התמונות ואת תכנון מרחב המסך. Java Script – מאפשרת לשדרג את יכולת האנימציה של CSS ולהטמיע יישומים יותר מורכבים. ככל שהמערכת יותר מורכבת נדרשים עוד רבדי פיתוח בצד השרת (back end development) כגון: PHP, Ruby, Python ועוד למשל כשצריך לשפר ביצועים של מערכות כבדות. כיום הפער בין פיתוח צד שרת ופיתוח צד לקוח הולך ומצטמצם מבחינת יכולות והדרישה. לסיכום, עולם הפרונט אנד הוא עולם חדשני, דינמי ועשיר ומתעדכן באופן שוטף ובקצב מהיר. בזכות היכולת המהירה של הצוות שלנו להטמיע את החידושים בתחום במערכות השונות , החברה שלנו מצליחה לפתח מערכות מורכבות ביותר עם ביצועים יוצאי דופן

פיתוח פרונט אנד  (Client side development)

המפתחים של mouse ux מסוגלים לפצח כל קוד ולהתמודד עם כל אתגרי הפיתוח גם בצד השרת וגם בצד הלקוח והם שותפים מלאים לתהליך עוד משלב האפיון. צוות הפיתוח מתעדכן באופן שוטף בחידושים בתחום הפרונט אנד ומתמחה בספריות המובילות ביותר בתחום בניית ממשקי משתמש כגון: jquery, react, 5Angular ועוד.
טכנולוגיות בהן אנו מתמחים בפיתוח Front End
בין היתר, הטכנולוגיות בהם אנו מתמחים בעולם ה-Web:

  • AngularJS 

  • React

  • Cordova

  • NodeJS

  • Ruby on Rails

עוד על פיתוח Front End

שלב פיתוח שכבת המשתמש Front end הינו המשך ישיר של 2 השלבים הקודמים: אפיון ממשק המשתמש וה-UX וכן שלב העיצוב הגראפי. שלב זה הוא למעשה המוציא לפועל של אפיון ועיצוב ה- UX והופך את העיצוב למערכת אמיתית. במהלך עבודת הפיתוח צוות הפיתוח נמצא בקשר תמידי ומונחה על ידי מאפיין ומעצב ה UX כך שהמימוש הוא מדויק ותואם את התכנון והעיצוב.
פיתוח front end הינה התמחות הדורשת שילוב יחודי של תכונות: יכולת פיתוח גבוהה, ראיה גראפית / אסטתית, קפדנות לפרטים וניסיון ניסיון ניסיון!
אנשי צוות הפיתוח מסוננים בקפידה ועוברים הכשרה ייחודית וארוכה על מנת לאפשר ללקוח לקבל ממשק משתמש מדוייק ומהוקצע. מאחריהם מאות מערכות ואפליקציות שכל אחת עם אתגרים ופתרונות ברמה הגבוהה ביותר.

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.