אודות החברה

Mouse UX היא חברת UI UX בניהולו של משה שחם המתמחה באפיון חווית משתמש (UX Design), עיצוב חווית משתמש (UI Design) , מבחני שימושיות ו A/B Testing. יש לנו ניסיון רב בתכנון ופיתוח מערכות מורכבות ומתקדמות, אין אתגר שלא נוכל לפצח ואין רעיון שלא נוכל להפוך למערכת מוצלחת ושימושית . Mouse UX עומדת בחוד החנית של תחום הUI/UX בארץ ובעולם, יש לנו נסיון עשיר ומגוון רחב של לקוחות: החל מסטארטאפים ועד חברות בינלאומיות גדולות. הצוות שלנו מורכב מאנשים בעלי יכולות יוצאות דופן בתחום העיצוב והפיתוח UI/UX ואין אתגר שהם לא יכולים לפצח ולעמוד בו. אנו מספקים ללקוחותינו פתרונות חדשניים, עתידניים ומחוץ לקופסא המשלבים טכניקות מתחום הפסיכולוגיה הקוגנטיבית ובסופו של תהליך מתקבל מוצר שלא רק נראה מעולה אלא גם מתנהג בהתאם.

למה לבחור ב Mouse UX?

אנשי צוות

הצוות שלנו מורכב ממאפיינים, מעצבים ומפתחים ועומד בחוד החנית של תחום ה-UX. העובדים שלנו מנתחים, חושבים אחרת ומחוץ לקופסא ורואים את התמונה הגדולה!

התמחות

אנחנו מתמחים באפיון, תכנון ופיתוח מערכות מורכבות ונותנים מענה בפתרונות שאנו מציעים גם בהיבט העסקי וגם בהיבט העיצובי והטכנולוגי. במידה והמערכת שלך מורכבת, אנחנו נבין אותה במהירות וגם אתה תדע שאנחנו מבינים על מה אתה מדבר ויודעים את הפתרון המדויק עבורך. במהלך השנים ליווינו  מגוון רחב של חברות גדולות כגון: רכבת ישראל, תעשייה אווירית, אלתא, Ebay ועוד בפיתוח מערכות מורכבות וחדשניות ביותר במגוון תחומים וגם סטארטאפים 

והנה למשל מה שיש לעודד באלטמן, מנהל תחום BI וCyber בתעשייה אווירית, להגיד עלינו:

ליווי ארוך טווח

אנחנו מלווים לקוחות לאורך שנים, מעל ל 80% מלקוחותינו הם לקוחות חוזרים.

חדשות

במשך השנים פתחנו מתודולוגיה ייחודית המעודדת חדשנות ©Creative Systematic Design

רוצים להתייעץ איתנו ו/או לקבל הצעת מחיר? דברו איתנו